Jesteśmy PRODUCENTEM siatki ogrodzeniowej. Szukasz kompletnego ogrodzenia od A do Z - Zadzwoń!

Drutex to producent siatki i ogrodzeń.
Nasza firma na rynku istnieje od 1996r. Siedziba zakładu znajduje się w Tczewie przy ulicy Wyspiańskiego 5a, a zakład produkcyjny mieści się w miejscowości Czarlin ul. Starogardzka 13. Zajmujemy się wyrobem siatki ogrodzeniowej, produkcją bram przesuwnych, dwuskrzydłowych oraz furtek wejściowych i całym kompleksowym ogrodzeniem metalowym wraz z montażem automatyki bramowej. Dodatkowo świadczymy usługi wykonania montażu ogrodzeń metalowych i systemowych z paneli 3D lub 2D.

 

Posiadamy w sprzedaży automatykę do bram, znanych i cenionych firm tj. KEY, FAAC, BENINCA, NICE czy TOUSEK. Wykonujemy również usługi w zakresie montażu tych urządzeń i ogrodzeń.

 

W sprzedaży posiadamy również całą gamę elementów stalowych do samodzielnego wykonania własnego ogrodzenia. Wyroby nasze jak i usługa cieszą się dużym uznaniem klientów, gdyż fachowa obsługa naszych pracowników wybiega na przeciw oczekiwaniom naszych klientów.

 

Własny transport dla Klientów:

Kompleksowo dostarczymy nasze wyroby prosto do klienta. Ewentualny koszt dostawy należy uzgodnić przy składaniu zamówienia w siedzibie naszej firmy.

© Copyright 2023 DRUTEX siatki